
Державна служба України з безпеки на транспорті
Н А К А З
від 12.03.2026 р.
Київ
№ 551
Про внесення змін до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті від 10 березня 2026 року № 535
Відповідно до Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 103 (зі змінами)
н а к а з у ю:
Внести до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті від 10 березня 2026 року № 535 «Про прийняття рішення щодо припинення дії ліцензії повністю ФОП Дращено Валерій Федорович (РНОКПП 1979222713) на підставі акта» такі зміни:
у заголовку та абзаці першому пункту 1 слово «Дращено» замінити словом «Дращенко».
Управлінню цифрової трансформації та інформаційно-технічного забезпечення оприлюднити цей наказ наступного робочого дня після його прийняття на офіційному вебсайті Державної служби України з безпеки на транспорті з урахуванням вимог щодо захисту інформації у період дії воєнного стану та зазначити дату оприлюднення.
Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.