Державна служба України з безпеки на транспорті

Н А К А З

від 31.10.2025 р.

Київ

№ 1845

Про внесення зміни до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті від 22 жовтня 2025 року № 1783

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 103 (зі змінами)

н а к а з у ю:

  1. Внести до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті від 22 жовтня 2025 року № 1783 «Про припинення дії ліцензії повністю» таку зміну:
    пункт 102 додатку 1 наказу – виключити.
    У зв’язку з цим пункти 103 – 123 вважати відповідно пунктами 102 – 122.
  2. Управлінню цифрової трансформації та інформаційно-технічного забезпечення оприлюднити цей наказ наступного робочого дня після його прийняття на офіційному вебсайті Державної служби України з безпеки на транспорті з урахуванням вимог щодо захисту інформації у період дії воєнного стану та зазначити дату оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
Валерій КУЛИК-КУЛИЧЕНКО

Оприлюднено 03.11.2025