Наказ Укртрансбезпеки № 50 від 16.02.2016 Про прийняття рішення про анулювання ліцензій ліцензіатів

Державна Служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

м.Київ

 

16.02.2016

 

50

 

 

Про   прийняття   рішення   про  анулювання  ліцензій   ліцензіатів  

 

 

На виконання вимог Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», згідно з пунктом 21 переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 і Положенням про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 103,

НАКАЗУЮ:

  1. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом ліцензіатів на підставі заяв про анулювання власних ліцензій, згідно з переліком, що додається.
  2. Управлінню надання адміністративних послуг на автомобільному транспорті Департаменту надання адміністративних послуг повідомити здобувачів ліцензій про прийняті у пункті 1 цього наказу рішення.
  3. Управлінню документообігу та інформаційно-аналітичного забезпечення оприлюднити цей наказ на офіційному Веб-сайті Укртрансбезпеки.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Укртрансбезпеки Ноняка М.В.

 

 

В.о. Голови                                                                                                  В.А. Балін


 

Назад