Автомобільний транспорт

Служба безпеки України за сприяння Міністерства інфраструктури України та Укртрансбезпеки провела слідчі дії для викриття зловживань з видачею дозволів на міжнародні перевезення з 2016 року

В результаті спільної роботи Служби безпеки України, Міністерства інфраструктури та Укртрансбезпеки було викрито та задокументовано протиправну діяльність посадових осіб, які організували схему створення штучного дефіциту дозволів для здійснення міжнародних вантажних перевезень та видачі їх за підробленими документами.

Проект «Е-інспектор»

Державна служба України з безпеки на транспорті оголошує початок роботи над проєктом «Послуги зі створення програмного забезпечення «Реєстр актів та постанов на порушення законодавства про автомобільний транспорт та відслідковування здійснення автомобільними перевізниками оплати "Е-інспектор" ».

З 22 серпня починають працювати 4 нові WIM-комплекса

Повідомляємо, що Державним агентством автомобільних доріг України завершені роботи зі спорудження, сертифікації та введення в експлуатацію наступних майданчиків зважування в русі:
 WIM 11 (автомобільна дорога М-06, км 246+008); 
 WIM 66 (автомобільна дорога М-19, км 404+577);
 WIM 67(автомобільна дорога Н-18, км 36+718);
 WIM 76 (автомобільна дорога М-30, км 88+024). 

Відновлено роботу 28 WIM-комплексів у 14 областях

На початку широкомасштабного вторгнення військ рф, Укртрансбезпека призупинила роботу майданчиків WIM. Доступ до систем та реєстрів було заблоковано. 

Відновлення роботи WIM-комплексів за основними напрямками перевезень вантажів (окрім зони бойових дій) розпочалося у травні. На першому етапі було запущено 25 майданчиків WIM. 

Станом на 1 серпня в штатному режимі працює 28 майданчиків WIM на таких автошляхах: 

Проект з організації управління чергами вантажних автомобілів через державний кордон України для автомобільного сполучення «Електронна черга перетину кордону»

Державна служба України з безпеки на транспорті оголошує початок роботи над проєктом з організації управління чергами вантажних автомобілів через державний кордон України для автомобільного сполучення «Електронна черга перетину кордону».

Метою програмного забезпечення «Електронна черга перетину кордону» є підтримка у забезпеченні бронювання та адміністрування місця у черзі очікування, а також допуск транспортних засобів до міжнародних пунктів пропуску для автомобільного сполучення.

До уваги перевізників пального та водіїв

Із 21 червня для бездозвільного проїзду територією країни, українські перевізники пального мають подавати інформацію за новою формою https://forms.gle/oUtgc1P168gqpvS2A

Заповнювати форму потрібно латинськими літерами.

Важливо
Дані про тягач та причіп мають бути в одній графі.

Інформацію перевізників, яка подана до 21 червня, Міністерство інфраструктури України направить польській стороні за діючою процедурою.  

До уваги міжнародних пасажирських перевізників

! 21 червня з 00:00 годин міжнародний пункт пропуску «Краківець-Корчова» тимчасово припиняє оформлення пасажирських автобусів (як рейсових так і туристичних) на виїзд з України по Республіки Польща.  
 
Зміни в роботі ПП «Краківець-Корчова» пов’язані з облаштування модульного автобусного терміналу на ділянці дороги А4, яке буде тривати до трьох тижнів.  
 

Укртрансбезпека поновлює прийом відривних (жовтих) листів бортових журналів дозволів ЄКМТ 2022 року

Умови прийому:
  
Відривні листи мають бути складені та скріплені між собою у порядку зростання відповідно до номеру бортового журналу ЄКМТ.  
 
Не впорядковані документи будуть повернуті без розгляду. 
 
Надсилати відривні листи бортового журналу, засвідчені підписом уповноваженої особи та печаткою автомобільного перевізника (у разі наявності) необхідно за адресою: м. Київ, просп Перемоги, 57, каб. 1004, 10 поверх. 
 
Контактний телефон для кур’єрів: +38 (068) 580-01-79 
 
Просимо врахувати дану інформацію