Автомобільний транспорт

Ефективність перевізників для Конкурсу ЄКМТ 2023 року (за кількістю 2-х та 3-х сторонніх поїздок до до/з Австрії, Італії, Греції, Угорщини. Період: 9 місяців 2022 року)

Запрошуємо експертів та представників громадськості долучитися до Робочої групи з оцінки корупційних ризиків у Державній службі України з безпеки на транспорті

Державна служба України з безпеки на транспорті запрошує представників громадськості та експертів, які володіють знаннями про особливості роботи Укртрансбезпеки та мають досвід роботи у сфері запобігання та виявлення корупції, долучитися до складу Робочої групи з оцінки корупційних ризиків у Державній службі України з безпеки на транспорті (далі - Група).

Для цього необхідно направити заявку на електронну адресу: [email protected] до 07 листопада 2022 року.

Команда Міністерства інфраструктури, Укртрансбезпеки та «Державтотранс НДІ проект» завадила представникам рф обійти санкції

Запекла боротьба проти намагань представників рф обійти санкції розгорнулася минулого тижня у Женеві, де засідала група з автомобільного транспорту Європейської економічної комісії. 
Представники української делегації, до складу якої увійшов заступник голови Укртрансбезпеки Nikita Lagunin, представники Міністерства інфраструктури та Центру наукових досліджень комплексних транспортних проблем Державного підприємства «Державтотранс НДІ проект» переконали колег не надавати рф ключ для виготовлення картки водія тахографу.

В результаті припинення протизаконної схеми зловживання у сфері ліцензованих перевезень Укртрансбезпека анулювала 8154 ліцензії

14 жовтня Голова Укртрансбезпеки Євген Зборовський підписав Накази №511 та №515, якими повністю анульовано 8154 ліцензії. Їх власники офіційно припинили статус суб’єктів господарської діяльності, але всупереч вимогам законодавства у місячний термін не подали заяву про анулювання дозвільних документів. Це давало можливість не сплачувати податки із незаконної підприємницької діяльності, а також накопичити 3-х річний досвід для отримання наступного виду ліцензії, які дають право на здійснення міжнародних перевезень небезпечних вантажів та пасажирів. 

Бодікамери Укртрансбезпеки тепер у спецпорядку!

Міністерство юстиції визначило правила застосовування засобів фото- і відеофіксації посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті. 

Відтепер працівників Укртрансбезпеки в обов’язковому порядку мають застосовувати засоби фото- і відеофіксації під час:

Укртрансбезпека виявила та припинила протизаконну схему зловживання у сфері ліцензованих перевезень і можливого ухилення від сплати податків

Завдяки цифровізації процесів та реалізації інформаційного обміну між системою «ШЛЯХ» та Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), Укртрансбезпекою виявлена протизаконна схема зловживання у сфері ліцензованих перевезень і можливого ухилення від сплати податків.   

До уваги перевізників! Інструкція, як повернути кошти, якщо при сплаті штрафу зазначені помилкові реквізити

 

Для цього вам потрібно скласти заяву (зразок вказаний нижче). Заява складається платником до органу, що контролює справляння надходжень бюджету, із обов’язковим зазначенням інформації в такій послідовності:

· найменування платника (суб’єкта господарювання);

· код за ЄДРПОУ (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) фізичної особи;

· реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер);

Служба безпеки України за сприяння Міністерства інфраструктури України та Укртрансбезпеки провела слідчі дії для викриття зловживань з видачею дозволів на міжнародні перевезення з 2016 року

В результаті спільної роботи Служби безпеки України, Міністерства інфраструктури та Укртрансбезпеки було викрито та задокументовано протиправну діяльність посадових осіб, які організували схему створення штучного дефіциту дозволів для здійснення міжнародних вантажних перевезень та видачі їх за підробленими документами.