Юрій Лавренюк та Михайло Ноняк провели спільну нараду щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних із здійсненням габаритно-вагового контролю у зимовий період

 

     16 листопада 2016 року заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк та Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк на виконання протокольного доручення Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна провели спільну нараду щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних із здійсненням габаритно-вагового контролю у зимовий період.

       Окрім представників Міністерства інфраструктури та Укртрансбезпеки, на нараді були присутні і представники Укравтодору.

     Під час наради обговорювалися питання щодо організації роботи пунктів габаритно-вагового контролю (ГВК), а також проблемні питання, що можуть виникнути під час здійснення габаритно-вагового контролю у зимовий період та можливі шляхи їх вирішення.

      Окрім того заслухали інформації про технічний стан наявних габаритно-вагових комплексів та проблемні питання пов’язані з організацією робіт з облаштування визначених перспективних місць розташування ГВК на автомобільних дорогах загального користування.

     Заступник Міністра інфраструктури дав доручення посилити Одеську, Миколаївську та Херсонські області додатковими ГВК за рахунок західних областей України.

     За результатами наради керівники департаментів та управлінь отримали доручення від Юрія Лавренюка та Михайла Ноняка.


Переглянути всі новини