В’ячеслав Дідківський відвідав презентацію проектів-переможців конкурсу Egap Challenge Ideathon за напрямком «Інфраструктура»

 

     В Мінінфраструктури відбулася презентації проектів–переможців конкурсу Egap Challenge Ideathon за напрямком «Інфраструктура».

     На заході були присутні Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, перший заступник Голови Укртрансбезпеки В’ячеслав  Дідківський представники міністерства та служб галузі.

     Як зазначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, електронні сервісі можуть значно знизити рівень корупції, виключивши людський фактор: «Всі ці прогалини, де люди нещадно крадуть гроші, можна дуже просто замінити електронними сервісами, виключивши людський компонент. Це має бути зручно та комфортно для кінцевого споживача. От в цьому наша мета і наша робота».

     Команди-переможці презентували розробки  ІТ-проектів за такими напрямками, як SmartTicket - Зручне планування маршруту та резервування/придбання єдиного електронного квитка на всі види транспорту за допомогою мобільного додатку; CarpPet - гаджет для транспортних засобів, так званий «чорний ящик» для авто; та проект "Розумна країна" - управління якістю обслуговування клієнтів великих держкомпаній.


Переглянути всі новини