Вітання Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка з нагоди 20 річниці прийняття Конституції України

     Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк

привітав службовців та працівників Укртрансбезпеки з 20 річницею прийняття Конституції України:

     

 

«Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

     Не одне покоління українців боролося за незалежність України. Не одне життя було покладене на вівтар свободи. І вже в новітній історії України, вже після проголошення незалежності і прийняття Конституції, ми не один раз вставали на захист своєї свободи – і Революція на Граніті, і Помаранчева революція, і Революція Гідності. І сьогодні, коли ми святкуємо 20 річницю Конституції України, на Сході нашої країни українські вояки боронять наш суверенітет.

     Переконаний, що спільними зусиллями, спільною працею ми збудуємо сильну, незалежну, європейську країну, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави. Давайте вірити у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці, нових звершень та мирного неба».


Переглянути всі новини