В результаті припинення протизаконної схеми зловживання у сфері ліцензованих перевезень Укртрансбезпека анулювала 8154 ліцензії

14 жовтня Голова Укртрансбезпеки Євген Зборовський підписав Накази №511 та №515, якими повністю анульовано 8154 ліцензії. Їх власники офіційно припинили статус суб’єктів господарської діяльності, але всупереч вимогам законодавства у місячний термін не подали заяву про анулювання дозвільних документів. Це давало можливість не сплачувати податки із незаконної підприємницької діяльності, а також накопичити 3-х річний досвід для отримання наступного виду ліцензії, які дають право на здійснення міжнародних перевезень небезпечних вантажів та пасажирів. 

Перелік перевізників, щодо яких прийнято рішення про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності додається до наказів Укртрансбезпеки.  

Нагадуємо
 У разі припинення статусу суб’єкта господарської діяльності перевізник зобов'язаний протягом одного місяця подати в особистому кабінеті Системи «ШЛЯХ» заяву про анулювання ліцензії. 

Довідково 
Згідно пункту 3 частини дванадцятої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» підставою для прийняття органом ліцензування рішення про анулювання ліцензії є наявність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи (державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця).

Наказ №511

Наказ №515

 

Telegram
 


Переглянути всі новини