Укртрансбезпекою ініційовано нараду щодо розвитку електротранспорту в містах України

 

        17.01.2017 у Міністерстві інфраструктури відбулась нарада ініційована Державною службою України з безпеки на транспорті з приводу обговорення пріоритетів державної політики у галузі розвитку електротранспорту в містах України.

        З Української сторони у нараді взяли участь Перший заступник Міністра інфраструктури України Євген Кравцов, заступник Міністра інфраструктури України Надія Казначеєва, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, перший заступник Голови В’ячеслав Дідківський, та представники Житомирської міської ради.

        З боку Китайської Народної Республіки були представники заводу Zhong Tong, а саме пан Wang Quanli та пан Zhang Zhengwei.

        Під час наради були обговорені основні передумови здійснення постачання з Китайської Народної Республіки транспортних засобів (ElektroBus, тролейбусів), пріоритети України у розвитку галузі електротранспорту, державні програми субсидіювання, а також існуючі стандарти та умови сертифікації ввезення обладнання та транспортних засобів.

        Пан Zhang Zhengwei ознайомив з баченням уряду КНР щодо розвитку електричного транспорту у майбутньому. Також повідомив, що завод Zhong Tong є одним із лідерів по виробництву електричного транспорту. Окремо зазначив, що сподівається на довгі роки плідного співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою.

        Євген Кравцов зазначив, що в Україні діє Державна цільова програма розвитку міського електротранспорту на період до 2017 року, яка передбачає заходи з оновлення парку трамваїв і тролейбусів. На сьогодні одним із шляхів збереження та розвитку міського електричного транспорту є залучення коштів міжнародних фінансових організацій.

        Михайло Ноняк звернув увагу на великий потенціал електричного транспорту, оскільки сприяє покращенню ситуації у сфері безпеки на транспорті та поліпшенню екологічного стану міст України.

        Українська сторона висловила надію, що місто Житомир буде першим містом України, в якому працюватиме оновлений екологічно безпечний транспорт та сприятиме всебічній підтримці органам місцевого самоврядування в реалізації аналогічних проектів.


Переглянути всі новини