Тільки злагодженість у роботі всіх служб допоможе убезпечити дорожній рух взимку, - Микита Лагунін

Про це в середу, 7 жовтня, сказав заступник Голови Укртрансбезпеки Микита Лагунін під час командно-штабних навчань з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення під час екстремальних погодних умов осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

Працівники Укртрансбезпеки працюватимуть у складі Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

«Ми вже маємо позитивний досвід злагодженої роботи з Національною поліцією, ДСНС,  Укравтодором у цьому напрямку. У порівнянні із зимою 2018/19рр., минулого року  кількість загиблих у ДТП зменшилась на 66,7%», - підкреслив заступник Голови Укртрансбезпеки.

Він також розповів: у разі тимчасового обмеження або заборони руху через виникнення надзвичайних умов на дорогах – територіальні органи Укртрансбезпеки обстежують та визначають можливі маршрути об'їзду. Це відбувається виключно у співпраці з уповноваженими підрозділами Національної поліції із залученням представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Крім того, щороку в листопаді Укртрансбезпекою здійснюється комплекс профілактичних заходів «Перевізник зима», у рамках яких у регіонах проводиться інформування автомобільних перевізників, адміністрацій автобусних станцій та учасників дорожнього руху щодо ускладнення погодних умов, відбуваються наради стосовно виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині безпеки перевезень з акцентом на підготовку водіїв та транспортних засобів до роботи в зимовий період. Також до цієї роботи можуть бути залучені представники місцевої влади, територіальних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, громадських організацій, представників засобів масової інформації.

У командно-штабних навчаннях взяли участь представники Мінінфраструктури, ДСНС, Нацполіції та представники місцевих органів влади. Такі ж заходи відбулися в усіх регіонах України. Організатор заходу – Державне агентство автомобільних доріг України.


Переглянути всі новини