Щодо визначення ефективності використання дозволів ЄКМТ

Відповідно до пункту 2 розділу VII Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20 серпня 2004 р. № 757 (зі змінами), проводиться аналіз ефективності використання дозволів ЄКМТ, звіт щодо яких автомобільним перевізникам необхідно надсилати до Укртрансбезпеки (м. Київ, проспект Перемоги,14) до 15 числа кожного місяця, наступного за звітним.

Звертаємо увагу, що відривні листки бортового журналу (оригінали жовтих сторінок) повинні бути засвідчені підписом уповноваженої особи та печаткою автомобільного перевізника (у разі наявності). При невиконанні зазначених вимог, на підставі  частини 2 статті 581 Господарського кодексу України, надіслані звіти залишатимуться без розгляду.

Разом з тим, відомості, зазначені у відривних листах бортового журналу ЄКМТ, необхідно вносити і в електронному вигляді за допомогою програмного забезпечення за посиланням http://truck.docsmatic.com, доступ до якого надається перевізникам-користувачам дозволів ЄКМТ відповідно до їх реєстрації під час участі в конкурсі на отримання дозволів ЄКМТ.

У разі зміни/відновлення паролю перевізник звертається до Укртрансбезпеки із відповідним зверненням на електронну адресу contact@dsbt.gov.ua. У зверненні необхідно зазначити електронну адресу, куди буде надіслано інформацію.


Переглянути всі новини