Щодо видачі дозволів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

21.08.2020 Укртрансбезпекою отримано накази Міністерства інфраструктури України від 20.08.2020 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут)» (далі – Накази).

Підпунктом 1 пункту 3 Наказів Укртрансбезпеку зобов’язано не пізніше ніж протягом 10 робочих днів з дня їх надходження забезпечити оформлення та видачу автомобільним перевізникам дозволів на перевезення пасажирів на міжобласних автобусних маршрутах загального користування.

Інформуємо, що Укртрансбезпекою опрацьовано з 1 по 60 об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території області (міжобласний маршрут), що відбувся 10.06.2020 (далі – Конкурс), та 01.09.2020 будуть оформлюватись дозвільні документи для їх видачі з перевізникам з 02.09.2020.

Оформлення дозвільних документів по об’єктам Конкурсу з 61 по 90 Укртрансбезпекою буде забезпечено до 04.09.2020.

Одночасно повідомляємо, що на час карантину введено обмеження відвідування будівлі ДП «ДержавтотрансНДІпроект», за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 57.

У зв’язку з цим упродовж карантину видача дозволів (та витягів з них) на перевезення пасажирів на міжобласному автобусному маршруті загального користування здійснюється у робочі дні ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ по телефону (050) 606 48 36.

Наголошуємо, що вхід до зазначеного приміщення можливий за умов дотримання наступних правил: 

  • наявності засобу індивідуального захисту (маски або респіратора);
  • відсутності скупчення людей;
  • дотримання соціальної дистанції не менше ніж 1,5 метри.

Звертаємо увагу, що до приміщення не допускають відвідувачів з ознаками респіраторних захворювань.


Переглянути всі новини