Щодо отримання Витягу з наказу про прийняття рішення щодо видачі ліцензії

Нагадуємо, що Укртрансбезпека у період дії карантину надає послуги перевізникам у дистанційному (електронному) режимі.

Для отримання Витягу з наказу про прийняття рішення щодо видачі ліцензії необхідно направити заяву про надання Витягу, яка складається перевізником у довільній формі (Зразок додається), на офіційну електронну адресу Укртрансбезпеки contact@dsbt.gov.ua в електронному вигляді та/або поштовим відправленням на адресу: проспект Перемоги, 14, м. Київ, 01135.

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 5 частини першої статті 1 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) ліцензія – право суб’єкта господарювання на провадження виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

Ліцензія на провадження ліцензіатом визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, оформлюється органом ліцензування в електронному вигляді (запис про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання в ліцензійний реєстр).

При цьому, суб’єкт господарювання може здійснювати види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, з дня внесення відомостей до ліцензійного реєстру щодо рішення органу ліцензування про видачу йому ліцензії. Наявність витягу для здійснення господарської діяльності НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ!

Відповіді на додаткові питання надсилайте на електронну адресу 022@dsbt.gov.ua або за телефоном (044) 595-50-13.


Переглянути всі новини