Результати роботи ГВК у м. Києві та Київській області у травні 2020 р.

Протягом 12-29 травня 2020 р. під час здійснення посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті заходів державного нагляду (контролю) в місті Київ та Київській області в цілодобовому режимі:

•        складено актів про перевищення габаритно-вагових параметрів – 395;

•        за перевезення вантажів транспортними засобами з перевищенням вагових параметрів нараховано плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великовагових транспортних засобів на суму – 129 947 Євро;

•        складено актів проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом – 552.

З метою забезпечення безперебійного функціонування ГВК Укртрансбезпека відновила використання метрологічного обладнання та залучила до роботи інспекторів Служби з інших регіонів.

Організація проведення зазначених заходів відбулась за підтримки Київської міської державної адміністрації.

У результаті такої спільної роботи ефективність здійснення габаритно-вагового контролю Укртрансбезпекою у м. Києві та Київській області значно зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У травні 2019 року було складено 136 актів про перевищення габаритно-вагових параметрів та 201 акт проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, при цьому нараховано плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великовагових транспортних засобів за перевезення вантажів транспортними засобами з перевищенням вагових параметрів на суму 38 960 Євро.

Водночас, Укртрансбезпека продовжує працювати над проведенням аналогічних заходів у всіх регіонах України.


Переглянути всі новини