Привітання Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з Днем залізничника України

 

   

     Друзі, колеги! В цей день я хочу щиро привітати всіх з професійним святом - Днем залізничника України.

    Це свято ввібрало в себе славні традиції. Саме 4 листопада 1861 року з Відня через Перемишль до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд на території сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні.

     Століття згодом, 4 листопада 1961 року, було відкрито Галицьку залізницю імені Карла Людвіга на ділянці від Перемишля до Львова. Цей же день є датою початку роботи першого львівського залізничного вокзалу.

     Сьогодні залізничні шляхи об’єднують усі області України, великі міста і ледь помітні на мапах станції. Українська залізниця і надалі залишається найбільшим гравцем на ринку наземних перевезень.

     Зараз, коли Україна взяла чіткий курс на інтеграцію в Європейський Союз, перед галуззю постали нові виклики: це і модернізація інфраструктури, і високі безпекові та екологічні стандарти, і виведення умов праці працівників галузі на якісно новий рівень, і надійний захист прав пасажирів. Для цього потрібні  зміни нормативно-правової бази,  реорганізація організаційно-структурних засад, модернізація матеріально-технічної бази і, що найголовніше, - зміни світогляду.

    Я переконаний, що ми з честю справимось з цими викликами сьогодення. Високий професіоналізм, відданість обраній справі, принциповість і незаангажованість кожного працівника – цьому запорука.

     Тож дозвольте побажати вам усім у цей день невичерпної енергії, міцного здоров’я, нових трудових здобутків, успішної та безаварійної праці на благо нашої батьківщини України! Нехай ваші життєві дороги завжди ведуть до успіху. Зеленого світла усім нашим починанням!

   


Переглянути всі новини