Працівники територіальних управлінь Укртрансбезпеки взяли участь у семінарі на тему "Доступність залізничного транспорту для пасажирів з обмеженими можливостями..."

      14, 15 і 17 листопада 2017 року на залізничних вокзалах ст. Вінниця регіональної філії «Південно-західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», ст. Чернівці та ст. Івано-Франківськ регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся семінар  на тему «Доступність залізничного транспорту для пасажирів з обмеженими можливостями у відповідності до Регламенту ЄС №1371/2007/ЄС».
     У ході семінару представники ЄС розповіли про доступність залізничного транспорту, вокзалів та прилеглих територій для людей з обмеженими можливостями в Іспанії (доступність сполучення між платформами, наявність ліфтів, відсутність сходів, облаштування території вокзалу та прилеглої території, у т.ч. платформ, тактильною плиткою для незрячих пасажирів).
    У заході взяли участь заступник керівника директорату пасажирських станцій (вокзалів) AIF (керуючий інфраструктурою залізниць Іспанії) Хав’єр Даль, технічний спеціаліст рухомого складу-інженер AESF (Державна агенція з питань безпеки на залізничному транспорті Іспаніії)  Анхель Муньйоз, постійний радник проекту Twinning Хосе Антоніо Саміно Наво, голова  Івано-Франківської громадської обласної асоціації інвалідів Гринів Г.В.,

  

представники Івано-Франківської громадської обласної асоціації інвалідів та громадської організації «Культурно-освітнє товариство інвалідів «Українська Молодіжна Група», національної Асамблеї осіб з інвалідністю України в Івано-Франківській області, керівництво Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень, керівник залізничного вокзалу ст. Вінниця регіональної філії «Південно-західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Михайленко О.Ю.  

    Від Укртрансбезпеки у семінарі взяли участь начальник Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області Макаренко В.І., заступник начальника управління - начальник відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області Скрипник В.Д., головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області Томчук В.П., старший державний інспектор відділу державного контролю з безпеки на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області Мунтян М.Т.

 


Переглянути всі новини