Михайло Ноняк взяв участь у міжнародному круглому столі

 

     15 листопада 2016 року Міністерством інфраструктури України за підтримки Європейського інвестиційного банку та Європейської Комісії в рамках Тижня безпеки дорожнього руху було проведено міжнародний круглий стіл на тему «Міжнародні норми та стандарти в сфері безпеки на транспорті. Проблематика та передова практика».

Відкривав круглий стіл Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. З вітальними словами також виступили Народні депутати України Ярослав Дубневич та Ігор Діденко, Голова Представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Лілія Чернявська та в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

     Основною метою заходу було обговорення питань стосовно поточного стану справ в частині імплементації у національне законодавство норм та стандартів ЄС у сфері безпеки на автомобільному транспорті, включаючи питання підвищення безпеки на залізничних переїздах, розгляд європейського досвіду, в тому числі в рамках діяльності проектів технічної допомоги ЄС та міжнародних фінансових організацій.

     У роботі міжнародного круглого столу взяли участь національні та міжнародні експерти, представники Європейської Комісії, міжнародних організацій, державних органів країн ЄС, проектів технічної та фінансової допомоги, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади України, державних та недержавних підприємств, установ та організацій, наукової спільноти та громадськості у сфері безпеки.

     Модератором першої теми круглого столу, а сама – «Міжнародне законодавство та законодавство ЄС у сфері безпеки на автомобільному транспорті. Поточний стан і основні цілі адаптації міжнародного законодавства та законодавства ЄС у національне законодавство» виступив заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк. У своєму виступі Юрій Лавренюк дав оцінку стану галузі та окреслив перспективи її розвитку, окремо зупинившись на реформуванні Укртрансбезпеки.

     Серед виступаючих в першій панелі круглого столу був Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк.

     Подаємо виступ Михайла Ноняка повнотекстово.Переглянути всі новини