Михайло Ноняк вручив відзнаки Президента України з нагоди Дня захисника України

     13 жовтня в Укртрансбезпеці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України – свята, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції та уособлює мужність і героїзм оборонців і визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової української історії.

 

       Звертаючись до присутніх з вітальним словом Михайло Ноняк зазначив: «Друзі, колеги! Щиро й сердечно хочу привітати Вас із Днем захисника України. В першу чергу, хочеться висловити особливу вдячність та засвідчити повагу всім тим, хто з перших днів нападу ворога зі зброєю в руках став на захисті незалежності, цілісності і суверенності нашої держави. Це і ваше свято! І свято тисяч українців, які без зброї вийшли на Майдан захистити свою державу! І тих, хто в роки Другої світової війни боронив свій народ від двох окупантів. З особливою гордістю хочу відзначити, що в рядах Державної служби України з безпеки на транспорті працюють учасники АТО, які захищали Україну від агресора, а сьогодні самовіддано працюють, примножуючи її міць і економічну незалежність. Маю за честь вручити шістьом нашим співробітникам відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

 

     Голова Укртрансбезпеки вручив відзнаки Президента України Володимиру Закалюжному, Сергію Іонову, Сергію Кривошапці, Антонію Радомському, Богдану Сливці та Андрію Шкотіну. Для кожного знайшлися дружнє рукопотискання, щира посмішка і гарне слово.

     Помянули хвилиною мовчання пам’ять загиблих у боях цієї неоголошеної війни

 

 

     Вшанували пам’ять учасників визвольних змагань покладанням квітів до пам’ятника учасникам АТО.


Переглянути всі новини