Команда Міністерства інфраструктури, Укртрансбезпеки та «Державтотранс НДІ проект» завадила представникам рф обійти санкції

Запекла боротьба проти намагань представників рф обійти санкції розгорнулася минулого тижня у Женеві, де засідала група з автомобільного транспорту Європейської економічної комісії. 
Представники української делегації, до складу якої увійшов заступник голови Укртрансбезпеки Nikita Lagunin, представники Міністерства інфраструктури та Центру наукових досліджень комплексних транспортних проблем Державного підприємства «Державтотранс НДІ проект» переконали колег не надавати рф ключ для виготовлення картки водія тахографу.
«Росіяни намагались тиснути на експертів, але це результатів не дало. Вони спробували змусити надавати їм національний ключ в обхід санкцій. Коли росіяни зрозуміли, що на їхню пропозицію ніхто не пристане, то вимагали взагалі скасувати використання карток водія до тахографів для російських перевізників.
Два тижні Українська делегація переконувала іноземних колег з 20 країн світу не дати можливість росіянам обійти санкції. Зрештою ми перемогли…
Таким чином, тахографи усіх російських перевізників у найближчому майбутньому мають перетворитися у мотлох», - повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook та Telegram заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.
Довідково.
Тахограф, це прилад, який фіксує дотримання водієм режиму праці та відпочинку. Для роботи тахографу потрібна спеціальна картка водія, яка виготовляється за допомогою сертифікаційного ключа. Цей ключ виготовляє Об'єднаний дослідницький центр ЄС (JRC) і він видається кожній країні раз на 2 роки.

Щиро дякуємо за роботу нашій команді у Женеві.

 Переглянути всі новини