Протидія корупції - Повідомлення про корупцію

Державна служба України з безпеки на транспорті співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».
Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону можна подати через спеціальну телефонну лінію, офіційний вебсайт, захищену електронну пошту Укртрансбезпеки, іншими засобами поштового зв’язку.
Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону: (044)351-47-66.
Режим роботи спеціальної телефонної лінії:
понеділок - четвер: з 9-ї год до 18 год, п’ятниця: з 9-ї год. до 16 год. 45 хв. з щоденною перервою з 13 год до 13 год 45 хв.
Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): anticorruption@dsbt.gov.ua.
Уповноважений підрозділ з питань запобігання корупції Укртрансбезпеки (Сектор запобігання корупції): контактний телефон (044) 595 50 23, електронна скринька 07@dsbt.gov.ua.

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

- прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
- тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
- прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Зразок заяви повідомлення про корупцію

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через офіційний вебсайт, захищену електронну пошту Укртрансбезпеки, направляються з підписом у сканованому вигляді.
Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про корупцію онлайн


Назад


 / Діяльність​ / Протидія корупції / Повідомлення про корупцію /...