Із Днем вишиванки!

 

Українська вишиванка – не просто одяг, сукня чи сорочка, це навіть більше, ніж традиції. Це полотно нашої історії, код нашої нації, ідеї та свободи, виткані грайливим візерунком турботливими руками майстринь.

Ми все частіше вдягаємо її, не тільки у цей символічний день, при цьому відчуваємо ніби вбрані у невидиму сорочку української долі, що боронимо понад усе.

Багато українських діячів та письменників щоденно вдягали вишиванку, надаючи тим самим особливого значення національним цінностям, культурі і власній громадській позиції.

Вишиванка, як українська мова, квітуча, лагідна, барвиста, щира і мудра. Мова, якою ми промовляємо до усього світу. Вона, мов оберіг, що ми дістали у спадок від попередніх поколінь.

Наша сила, єдність, мудрість, добробут українського народу, краса нашої рідної землі, наші традиції відображені різноманітними символами у вишиванці. Яскраві кольорові малюнки несуть особливе значення власнику українського національного одягу. Насамперед, це повага до нашого минулого та щира віра у світле майбутнє для кожного з нас.

Вшануймо традиції! Долучайтесь, одягніть вишиванку!


Переглянути всі новини