Михайло Ноняк: очищення структури від хабарників – не гасло, а керівництво до дії

        Михайло Ноняк, Голова державної служби України з безпеки на транспорті, виступаючи 26 вересня на відкритій нараді з керівниками територіальних органів Укртрансбезпеки, заявив, що реалізація амбітних планів розвитку очолюваної ним служби можлива лише за наявності команди справжніх професіоналів, націлених на результат. «Жодна із реформ не зможе відбутись без ваших (керівників територіальних органів) волі і рішучості довести до логічного завершення ініціативи центрального керівництва. Тільки від вас, як ефективних управлінців (а я щиро сподіваюсь, що саме такими ви є) залежить, чи зуміє кожен з вас у довіреному вам територіальному органі Укртрансбезпеки створити ефективну команду справжніх професіоналів, націлених на високі результати, яких від нас чекає сьогодні суспільство. В Укртрансбезпеку повинні прийти люди, які не будуть мислити категоріями попередньої епохи, коли корупція і хабарництво були нормою. Це моя принципова позиція», - звернувся тоді Михайло Ноняк до присутніх.

     Підсумовуючи результати восьми місяців роботи Служби, Голова Укртрансбезпеки озвучив прізвища керівників тих територіальних органів, де було виявлено факти корупції в рядах особового складу. Особливу увагу звернув на Одеське Управління,так як там вже були прояви корупції та і надалі приходять скарги від бізнесу в регіоні. Було дано доручення створити комісію по перевірці даного Управління. Затвердили відповідним наказом склад комісії.  Серед проблемних було названо і Вінницьке територіальне Управління, і Тернопільське, і Житомирське, і Волинське. «Ми тісно співпрацюємо з Національною поліцією, Прокуратурою та Службою безпеки України. Я активно спілкуюсь і з громадськістю, і з засобами масової інформації, і з бізнесом. Тож звертаюсь до вас авторитетно – зачищайте ряди ввірених вам управлінь від недобросовісних, нечистих на руку працівників. Поки у вас ще є така можливість. Інакше доведеться звільнити місце ефективному керівнику»,- таким був основний месидж Михайло Ноняка за результатами цієї наради.

       Але не всі почули і зрозуміли, що хабарникам не місце в Укртрансбезпеці. «Я звернувся до всіх правоохоронних органів з листами,що Укртрансбезпека і я особисто будемо всебічно сприяти виявленню корупціонерів в рядах Укртрансбезпеки», - прокоментував Михайло Ноняк свою позицію. І ось – перші результати : вчора слідчі прокуратури в Одеській області затримали співробітника територіального органу в Одеській області за отримання 42 тисяч неправомірної вигоди. По даному факту відкрито кримінальне провадження.

 

     Михайло Ноняк висловив подяку правоохоронним органам за співпрацю і запевнив усіх, що якщо не буде зроблено керівниками обласних територіальних органів відповідних висновків, продовження не забариться. «Для мене очищення структури від хабарників – не гасло, а керівництво до дії» - резюмував Голова Укртрансбезпеки.


Переглянути всі новини