Повідом про корупцію

ШАНОВНИЙ ВИКРИВАЧ КОРУПЦІЇ!

На цій сторінці Ви можете повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною шляхом заповнення запропонованої нижче форми.

НАГОЛОШУЄМО! Повідомлення підлягають розгляду за умови заповнення полів, позначених символом «*».

Звертаємо увагу! Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті може бути здійснене працівником Державної служби України з безпеки на транспорті без зазначення авторства (анонімно).

Таке повідомлення буде розглянуте у строк не більше 15 днів від дня його отримання, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Якщо в указаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБУ ЗАЯВНИКА

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБУ,

ЯКА ВЧИНИЛА КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ'ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ

ПІДТВЕРДЖУЮЧІ МАТЕРІАЛИ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* - Поля обов’язкові для заповнення.

** - Повідомлення, які надходять через офіційний вебсайт Укртрансбезпеки, загальну та захищену електронну пошту Укртрансбезпеки, направляються з підписом у сканованому вигляді крім повідомлень, поданих анонімно.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Графічна CAPTCHA