Наказ Укртрансбезпеки від 16.07.2021 № 509 Про введення в дослідну експлуатацію Єдиного комплексу інформаційних систем Державної служби України з безпеки на транспорті, а саме, підсистеми «Централізований облік дозволів на міжнародні перевезення»

Державна служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ

від 16.07.2021

м.Київ

509

 

Про введення в дослідну експлуатацію Єдиного комплексу інформаційних систем Державної служби України з безпеки на транспорті, а саме, підсистеми «Централізований облік дозволів на міжнародні перевезення» та підсистеми «Бронювання дозволів на міжнародні перевезення»

 

 

Відповідно до Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 103, наказу «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом», затвердженого Міністерством Транспорту України від 20 серпня 2004 року № 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2004 року за № 1075/9674 та наказу Державної служби України з безпеки на транспорті від 28 грудня 2020 року № 520 «Про створення комісії з приймання-передачі наданих послуг»,

н а к а з у ю:

  1. Ввести з 19 липня 2021 року в дослідну експлуатацію Єдиний комплекс інформаційних систем Державної служби України з безпеки на транспорті, а саме, підсистему «Централізований облік дозволів на міжнародні перевезення» та підсистему «Бронювання дозволів на міжнародні перевезення» (далі – система).
  2. Посадовим особам Департаменту надання адміністративних послуг на наземному транспорті, яким надано доступ до системи, забезпечити належне опрацювання даних у системі, відповідно до ролі та функціональних обов’язків.
  3. Директору Департаменту надання адміністративних послуг на наземному транспорті Костянтину Мироненку забезпечити адміністрування системи.       
  4. Відділу цифрової трансформації та інформаційно-технічного забезпечення оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Державної служби України з безпеки на транспорті із зазначенням дати оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Микиту Лагуніна.

 

Голова                                                                                           Єгор ПРОКОПЧУК

 

Оприлюднено 2021-07-16


Назад

 


 

 / Діяльність / Дозволи на міжнародні автомобільні перевезення /  ...