Наказ Укртрансбезпеки від 08.02.2021 № 132 Про затвердження Графіку особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

Державна служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

від 08.02.2022

м.Київ

132

 

Про затвердження Графіку особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

 

           

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 р. № 103 (зі змінами),

н а к а з у ю:

  1. Затвердити Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з питань безпеки на транспорті (далі – Графік), що додається.
  2. Відділу діловодства та ведення архіву, а також керівникам територіальних органів забезпечити організацію особистого прийому громадян відповідно до Графіка. 
  3. Відділу цифрової трансформації та інформаційно-технічного забезпечення забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Державної служби України з безпеки на транспорті.
  4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної служби України з безпеки на транспорті від 16 вересня 2021 р. № 641 «Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті».
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою

 

Голова Євген                                                                                                      ЗБОРОВСЬКИЙ

   

 

Додаток
до наказу Державної служби України
з безпеки на транспорті
від 08.02.2021 року № 132

 

ГРАФІК
особистого прийому громадян посадовими особами
Державної служби України з безпеки на транспорті

 

ЗБОРОВСЬКИЙ Євген Сергійович – Голова Укртрансбезпеки – кожний перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

МАРЦЕНИШИН Юрій Ігоревич – перший заступник Голови Укртрансбезпеки – кожний другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

ЛАГУНІН Микита Сергійович – заступник Голови Укртрансбезпеки – кожний третій четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

Начальники Відділів державного нагляду (контролю) Укртрансбезпеки у (в) областях або особи, які виконують їх обов’язки, – кожний четвертий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.


 

Назад


 / Діяльність​ / Громадянам / Громадська приймальня / ...