Наказ Укртрансбезпеки № 630 від 15.09.2016 Про затвердження Плану перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІV квартал 2016 року

Державна Служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

м.Київ

15.09.2016

 

 630

 

 

Про затвердження Плану перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІV квартал 2016 року

 

 

     Відповідно до вимог частини першої статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити План перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІV квартал 2016 року (далі – План перевірок), що додається.
  2. Відділу контролю на залізничному транспорті Департаменту державного контролю забезпечити доведення Плану перевірок до територіальних органів Укртрансбезпеки.
  3. Київському міжрегіональному управлінню та територіальним управлінням Укртрансбезпеки у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернівецькій областях:

1) забезпечити неухильне виконання Плану перевірок;

2) інформувати місцеві органи влади про недоліки, виявлені під час проведення планових перевірок, супроводжувати виконання приписів;

3) надавати до відділу контролю на залізничному транспорті Департаменту державного контролю на електронну адресу control.safe.r[email protected] та у письмовому вигляді:

- копії матеріалів (акти, приписи, листи) за результатами проведення перевірки;

- щомісячні звіти про результати планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у сфері залізничного транспорту в останній робочій день перед звітним місяцем згідно з формою, що додається.

  1. Управлінню документообігу та інформаційних технологій оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Укртрансбезпеки.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова                                                                                                  М. В. Ноняк​


  План перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІV квартал 2016 року

  Форма звіту про результати планових (позапланових) заходів державного
нагляду (контролю)  у сфері залізничного   транспорту
 

 
Назад