Наказ Укртрансбезпеки № 62 від 25.01.2017 Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

Державна служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

м.Київ

 

25.01.2017

 

62

 

Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

 

 

        Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 103,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з питань безпеки на транспорті (далі – Графік), що додається.
  2. Управлінню документообігу та інформаційних технологій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Державної служби України з безпеки на транспорті.
  3. Управлінню документообігу та інформаційних технологій та керівникам територіальних органів забезпечити організацію особистого прийому громадян відповідно до Графіка.
  4. Визнати таким, що втратив чинність наказ Державної служби України з безпеки на транспорті від 03 серпня 2016 року № 507 «Про затвердження Графіку особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті».
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                                     М.В. Ноняк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державної служби України з питань безпеки на транспорті 25.01.2017 № 62

 

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

 

        Ноняк Михайло Васильович – Голова Укртрансбезпеки – кожний третій четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

        Дідківський В’ячеслав Миколайович – перший заступник Голови Укртрансбезпеки – кожний другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

        Петренко Дмитро Сергійович – заступник Голови Укртрансбезпеки – кожний перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (внесено зміни відповідно до Наказу Укртрансбезпеки № 73 від 26.01.2018 Про внесення зміни до Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті)

        Посадова особа Департаменту адміністративних послуг – кожний четвертий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

        Посадова особа Департаменту державного контролю – кожний третій вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

        Керівники  територіальних органів Укртрансбезпеки у (в) областях – кожний перший та четвертий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

 

 

Начальник Управління документообігу
та інформаційних технологій

 

В. Л. Василенко

 


 

Назад