Наказ Укртрансбезпеки № 323 від 23.06.2016 Про затвердження Плану перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІIІ квартал 2016 року

Державна Служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

м.Київ

23.06.2016

 

323

 

 

Про затвердження Плану перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІIІ квартал 2016 року

 

 

     Відповідно до вимог частини першої статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити План перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІIІ квартал 2016 року (далі – План перевірок), що додається.
  2. Відділу державного нагляду та контролю за безпекою на залізничному транспорті управління організації державного нагляду за безпекою на залізничному транспорті Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на транспорті забезпечити доведення Плану перевірок до територіальних органів Укртрансбезпеки.
  3. Київському міжрегіональному управлінню та територіальним управлінням Укртрансбезпеки у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях:

1) забезпечити неухильне виконання Плану перевірок;

2) інформувати місцеві органи влади про недоліки, виявлені під час проведення планових перевірок, супроводжувати виконання приписів;

3) надавати до відділу державного нагляду та контролю за безпекою на залізничному транспорті управління організації державного нагляду за безпекою на залізничному транспорті Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на транспорті на електронну адресу [email protected] та у письмовому вигляді:

- копії матеріалів (акти, приписи, листи) за результатами проведення перевірки;

- щомісячні звіти про результати планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у сфері залізничного транспорту в останній робочій день перед звітним місяцем згідно з формою, що додається.

  1. Управлінню документообігу та інформаційно-технічного забезпечення оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Укртрансбезпеки.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова                                                                                                  М. В. Ноняк​


  План перевірок суб'єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на IІI квартал 2016 року

 
Назад