Наказ Укртрансбезпеки № 124 від 22.03.2016 Про затвердження Плану перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІI квартал 2016 року

Державна Служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

м.Київ

22.03.2016

 

124

 

 

Про затвердження Плану перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІI квартал 2016 року

 

 

 

Відповідно до вимог частини першої статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити План перевірок суб’єктів господарювання у сфері залізничного транспорту щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів на ІI квартал 2016 року (далі – План перевірок), що додається.
  2. Відділу державного нагляду та контролю за безпекою на залізничному транспорті управління організації державного нагляду за безпекою на залізничному транспорті Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на транспорті забезпечити доведення Плану перевірок до територіальних органів Укртрансбезпеки.
  3. Київському міжрегіональному органу та територіальним органам Укртрансбезпеки у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях:

1) забезпечити виконання Плану перевірок;

2) інформувати місцеві органи влади про недоліки, виявлені під час проведення планових перевірок, здійснювати супроводжування виконання приписів;

3) надавати відділу державного нагляду та контролю за безпекою на залізничному транспорті управління організації державного нагляду за безпекою на залізничному транспорті Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на транспорті на електронну адресу [email protected] та у письмовому вигляді:

  • копії матеріалів (акти, приписи, листи) за результатами проведення перевірки;
  • щомісячні звіти про результати  планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у сфері залізничного транспорту в останній робочій день перед звітним місяцем згідно з формою, що додається.

4. Управлінню документообігу та інформаційно-аналітичного забезпечення оприлюднити цей наказ на офіційному Веб-сайті Укртрансбезпеки.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Укртрансбезпеки Дідківського В.М.

 

 

В.о. Голови                                                                                                  В.А. Балін


 

Назад