Інформація щодо підписаної Угоди між Державною службою з безпеки на транспорті України та УДП «Укрінтеравтосервіс» стосовно використання Укртрансбеспекою програмного забезпечення під час опрацювання ефективності використання дозволів ЄКМТ

Шановні перевізники!

……Інформуємо Вас про те, що підписано Угоду між Державною службою з безпеки на транспорті України та УДП «Укрінтеравтосервіс» стосовно використання Укртрансбезпекою програмного забезпечення під час опрацювання ефективності використання дозволів ЄКМТ.

……Це дозволить в онлайн режимі для всіх користувачів дозволів ЄКМТ бачити статистику використання дозволів ЄКМТ, що погоджена Укртрансбезпекою в будь-який визначений проміжок часу. Окрім того, це унеможливить розбіжностей та помилки під час підрахунку даних для розподілу дозволів ЄКМТ в кінці року. Що найважливіше, така угода чітко визначить відповідальність за достовірність наданої інформації, як перевізником, так і УДП «Укрінтеравтосервіс».

……Перевізники, що такі угоди не укладали, надсилають оригінали відривних листків лише до Укртрансбезпеки. З метою отримання доступу до інформаційної системи, звертаються з офіційним листом до Укртрансбезпеки із запитом про надання логіну та паролю для опрацювання ефективності використання дозволів ЄКМТ власними силами.

……Також повідомляємо, що з метою отримання кваліфікованої консультації з питань аналізу ефективності використання дозволів ЄКМТ працює гаряча лінія

Контакти:                                                                                   ekmt.eias.uti.gov.ua

Укртрансбеспека                         УДП «Укрінтеравтосервіс»

044 456 61 91                                044 524 95 32

044 456 61 30                                044 590 10 77

044 453 22 26

 


  / Діяльність / Дозволи на міжнародні автомобільні перевезення / ЄКМТ стосовно викор-ня програм. забез-ня...


 

Назад