Формування звітності про використання дозволів ЄКМТ 2016 року

       Державна служба України з безпеки на транспорті повідомляє, що відповідно пункту 2 розділу VII Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за № 1076/9675 (далі Порядок),

для аналізу ефективності використання дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ) автомобільні перевізники до 15 числа кожного місяця надають до уповноваженого органу - до Укртрансбезпеки -  в паперовому та електронному вигляді звіт про використання дозволів ЄКМТ за попередній місяць відповідно до відомостей, внесених до бортового журналу.

     Відривні листки бортового журналу, засвідчені підписом уповноваженої особи та печаткою автомобільного перевізника (у разі наявності), надаються разом зі звітом в паперовому вигляді щодо використання дозволів ЄКМТ за формою, передбаченою Порядком, надсилаються до Укртрансбезпеки за кожним дозволом ЄКМТ окремо за поштовою адресою:

Укртрансбезпека, пр-т Перемоги, 14, м. Київ, 01135.

     Заповнені сторінки бортового журналу повинні залишатися в бортовому журналі до закінчення строку дії відповідного дозволу ЄКМТ.

     Для подачі звіту щодо використання дозволів ЄКМТ в електронному вигляді автомобільні перевізники можуть використовувати безкоштовний on-line сервіс за адресою в Інтернеті truck.docsmatic.com.

     Звіт щодо використання дозволів ЄКМТ, сформований автомобільним перевізником в електронному вигляді, підтверджується працівниками Укртрансбезпеки після отримання та перевірки відповідного звіту у паперовому вигляді відривних листів бортових журналів. Перевірка здійснюється по кожному виконаному рейсу за дозволом ЄКМТ, занесеному у бортовий журнал.

     Звертаємо увагу, що внесення інформації за допомогою on-line сервісу щодо використання дозволів ЄКМТ відповідно до надісланих автомобільними перевізниками відривних листів бортових журналів Укртрансбезпекою не здійснюється.

     З метою корректного надання електроннного звіту через мережу Інтернет надаємо роз’яснення стосовно внесення інформації щодо виконаних рейсів за дозволами ЄКМТ.

     В разі виникнення питань щодо формування звітності про використання дозволів ЄКМТ 2016 року, звертайтесь за тел.:

+380 44 4566130  |  +380 44 4566191  |  +380 44 4532226  |  +380 44 3514714 (тільки питання ІТ забезпечення)

  / Діяльність​ / Дозволи на міжнародні автомобільні перевезення / ЄКМТ / ...


Назад

 

оновлено 2017-02-15