13.04.2016 | Організовано та проведено Укртрансбезпекою навчальний семінар

        Укртрансбезпека / Діяльність​ / Державний контроль / на автомобільному транспорті / ...

13 квітня 2016 року на території міста Києва працівниками апарату Укртрансбезпеки організовано та проведено під головуванням В.о. Голови Укртрансбезпеки Баліна В.А., директора Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на транспорті Укртрансбезпеки Тихонова 1.В. навчальний семінар з питань здійснення державного контролю на автомобільному транспорті у сфері пасажирських перевезень та проведення контрольних дій відповідно до ЄКМТ за участю державних інспекторів апарату Укртрансбезпеки, управлінь у Вінницькій, Чернігівській, Житомирській, Кіровоградській, Черкаській, Сумській областей та Київського міжрегіонального управління.

        Роботу вказаного семінару було розпочато В.о. Голови Укртрансбезпеки Баліним В.А., який наголосив, що це лише перший крок шодо удосконалення роботи та підвищення кваліфікації інспекторського складу. Балін В.А. зазначив на пріоритетних на сьогодніщніи день напрямках роботи, а саме здійснення габаритно-вагового контролю, з метою збереження доріг України, проведення перевірок за дотриманням водіями режиму праці та відпочинку, особливо тими, що здійснюють щоденні пасажирські перевезення у режимі нерзегулярних або регулярних спеціальних перевезень.

        Загалом семінар складався з теорії у сфері пасажирських перевезень, основних нормативно-правових актів, які використовуються інспекторами під час проведення державного контролю на автомобільному транспорті та обговорення проблемних питань, що виникають під час контролю.

        Особливу увагу було звернуто також на оеобливостях проведення контрольних дій відповідно до ЄКМТ при здійсненні міжнародних автомобільних перевезень як пасажирів так і вантажів.

        Укртрансбнезпекою і в подальшому заплановано проведення подібних семінарів, у тому чимслі практичних занять за участю всіх без виключення територіальних управлінь.


      

Назад


 / Діяльність​ / Державний контроль / на автомобільному транспорті / ...