Міський електричний транспорт

Михайло Ноняк вручив відзнаки Президента України з нагоди Дня захисника України

     13 жовтня в Укртрансбезпеці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України – свята, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції та уособлює мужність і героїзм оборонців і визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової української історії.

 

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

 

Шановні колеги!

     Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

     2016 рік був не простим для Державної служби України з безпеки на транспорті. Це рік становлення, рік оновлення служби, рік відновлення габаритно-вагового контролю.

В Парламент подано пакет інфраструктурних законопроектів

     Найближчим часом Верховна Рада України розгляне великий пакет інфраструктурного законодавства. Це близько 20 законопроектів, які є вкрай важливими для людей та економіки України. Серед них і три, які безпосередньо стосуються Укртрансбезпеки.

Михайло Ноняк привітав працівників Служби з Днем Державного Прапора України

      У День Державного Прапора України Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк привітав трудовий колектив зі святом, та вручив Подяки Міністерства інфраструктури України старшому державному інспектору відділу диспетчерської та аналітичної роботи  Департаменту транспортної безпеки, розслідування аварій та подій на транспорті  Олександрові Лещенкові та старшому державному інспекторові сектору ліцензування на водному транспорті Департаменту надання адміністративних послуг Олені Мотрич.

Вітання Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка з нагоди 20 річниці прийняття Конституції України

     Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк

привітав службовців та працівників Укртрансбезпеки з 20 річницею прийняття Конституції України:

     

День благоустрою

     На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р щодо проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів 23.04.2016 року працівники Державної служби України з безпеки на транспорті прийняли участь у заході з Дня благоустрою території м.