В Укртрансбезпеці – день відкритих дверей

 

   Сьогодні в головний офіс Державної служби України з безпеки на транспорті завітали учні 5 А класу київської середньої школи №78.

   Під час екскурсії, яка була проведена в рамках Всеукраїнського тижня права, школярі ознайомилися з роботою Укртрансбезпеки.

  Голова  Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк особисто показав дітям новий пересувний габаритно-ваговий комплекс і розповів про його функції, а інспектори  -  про завдання, які вони виконують в повсякденному житті.
  Виконуюча обов’язки начальника Управління нормативно-правового забезпечення Наталія Кращенко продемонструвала учням змістовну презентацію про роботу Укртрансбезпеки. Діти із зацікавленням сприймали інформацію, задавали багато запитань, а один з учнів навіть запитав: «А що треба зробити, щоб у вас працювати?»   

 

   Також учні побували в робочому кабінеті очільника Укртрансбезпеки. І тут знову було багато запитань. «Озброївшись знаннями», які вони отримали під час презентації, дітлахи засипали Михайла Ноняка запитаннями: «А скільки порушників ви затримали?», «А який найбільший штраф ви застосували?», «А чи є в інспекторів зброя, як у поліцейських?», «А як дізнатися, чи можна сідати в це таксі?»  «Як розпізнати нелегала?», «А скільки треба вчитися, щоб у вас працювати?».

   Живим спілкуванням були задоволені всі, а головне що отримані знання ці діти понесуть далі – сьогодні вони будуть розповідати про безпеку пасажирських перевезень батькам, в понеділок друзям в школі. «Наша зустріч буде не даремною, якщо наступного разу, коли ваша родина викликатиме таксі, попросить оператора надсилати автівку, водій якої має ліцензію. Бо це ваша безпека», - резюмував Михайло Ноняк.

   На згадку про відвідини Укртрансбезпеки кожен учень отримав солодкий подарунок – медівничок із символікою Державної служби України з безпеки на транспорті.

   На завершення екскурсії Михайло Ноняк домовився з учнями, що вони напишуть коротенькі оповідання про свої враження від сьогоднішньої зустрічі, а автори найкращих отримають подарунки від Укртрансбезпеки.


Переглянути всі новини