Укртрансбезпека проводить комплекс профілактичних заходів "Увага! Серпень – масові перевезення"

Останній місяць літа - традиційний пік сезону відпусток, і як наслідок – збільшення потоку автобусних пасажирських перевезень до місць оздоровлення та відпочинку.

Державна служба України з безпеки на транспорті проводить комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».

До них також будуть залучені працівники територіальних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, обласних, районних, міських державних адміністрацій.

Укртрансбезпека вкотре наголошує на необхідності безумовного дотримання автомобільними перевізниками, підприємствами, установами і організаціями автомобільного транспорту безпеки дорожнього руху та вимог законодавства.

Під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) інспектори Укртрансбезпеки особливу увагу приділятимуть відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) транспортних засобів встановленим вимогам, обов’язковому проведенню передрейсових медичних оглядів водіїв та передрейсових технічних оглядів автобусів, виконанню вимог щодо дотримання режиму праці та відпочинку водіями автобусів, обов’язковому зберіганню автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях, виконанню вимог, правил безпеки при виконанні перевезень організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення, а також в зворотному напрямку, наявності супроводжуючого при перевезенні 10 і більше дітей, наявності медичного працівника при перевезенні 30 і більше дітей, перевезенню дітей водіями, які мають стаж керування автобусами не менше 5 років.


Переглянути всі новини