Результати першого тижня online інтерв’ю: лише 54% кандидатів успішно пройшли співбесіду

За перший тиждень проведення заключних online інтерв’ю 55 зі 119 кандидатів на посади інспекторів Укртрансбезпеки отримали негативні результати.

Такі дані прес-служба Укртрансбезпеки отримала від п’яти експертних комісій,  до яких увійшли представники Державної служби України з безпеки на транспорті, Міністерства інфраструктури України, профільні асоціації та організації, громадські об’єднання.

Під час інтерв’ю кандидати оцінюються за кількома критеріями: доброчесність, мотивація, стресостійкість, вміння виявляти та розв’язувати проблеми, комунікаційні навички.

Нагадаємо, національний добір нових інспекторів Укртрансбезпеки розпочався 18 жовтня. На попередніх етапах, під час яких оцінювалося логічне, аналітичне мислення та знання законодавства, взяло участь 1824 особи. До заключного етапу добору було допущено 573 кандидати. Оnline інтерв’ю триватимуть до 17 грудня, після чого буде сформовано рейтинг кандидатів. Результати добору стануть відомі до 31 грудня. 

Якщо відбір пройде менше осіб ніж є вакансій – буде оголошено додатковий набір. У ньому зможуть взяти участь усі бажаючі, в тому числі й ті, хто не пройде відбір з першої спроби. Про це Державна служба України з безпеки на транспорті повідомить додатково.

Як зазначив Голова Укртрансбезпеки Євген Зборовський, добір нових інспекторів є ключовим етапом перезавантаження Укртрансбезпеки: «Наша мета – створити доброчесну, професійну команду та надати їй сучасні цифрові інструменти».


Переглянути всі новини