Нульова толерантність до корупції, кадрове оновлення та цифровізація послуг - Міністерство інфраструктури представило нового Голову Укртрансбезпеки

В понеділок, 8 листопада, заступник Міністра інфраструктури Мустафа Найєм представив колективу Державної служби України з безпеки на транспорті нового керівника – Євгена Зборовського.

«На початку осені Міністерство інфраструктури запустило процес повного перезавантаження ДСБТ. Наразі головна мета - забезпечення служби якісними кадрами та забезпечення якісних умов роботи працівників. Ми вже запустили набір нових інспекторів, готуємось до реорганізації служби, яка у майбутньому дозволить уникнути політичних призначень та непрозорих рішень», - заявив Мустафа Найєм під час представлення Голови ДСБТ.

За словами нового керівника Укртрансбезпеки Євгена Зборовського, робота Служби буде будуватися на трьох головних принципах - нульова толерантність до корупції, відкритість до учасників ринку та якісне надання послуг та державних сервісів, - заявив Євген Зборовський.

Першочерговими завданням до кінця року є реорганізація служби, набір нових інспекторів та завершення закупівель програмних рішень щодо цифровізації послуг ДСБТ.

Вже цього тижня відбудеться перша селекторна нарада з керівниками регіональних структур служби, під час якої будуть поставлені пріоритетні завдання щодо виконання функцій служби.

“Пріоритетними завданнями керівників регіональних структур буде боротьба з нелегальними перевезеннями, контроль за дотриманням встановлених габаритно-вагових норм та кадрове оновлення служби”, - заявив Євген Зборовський.

Нагадаємо, конкурс на посаду Голови Державної служби України з безпеки на транспорті було оголошено 9 вересня 2021 року. Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 3 листопада, призначив Євгена Зборовського Головою Державної служби з безпеки на транспорті.

Євген Зборовський працював у Патрульній поліції з самого старту реформи Міністерства внутрішніх справ у 2015 році. До цього працював у приватній сфері, на керівній посаді в міжнародній компанії.

За 6 років пройшов низку кар’єрних щаблів в Управлінні патрульної поліції у місті Києві: від патрульного до командира роти, а згодом очолив батальйон, з понад 3 сотнями особового складу у підпорядкуванні.

Інструктор з підготовки керівного складу спільного канадсько-українського курсу з лідерства й управління разом з експертами з Канади. Його проходять всі командири патрульної поліції України.


Переглянути всі новини