На Волині запрацював ще один Пункт видачі міжнародних дозволів

 

 

     17 серпня відбулося урочисте відкриття Пункту видачі міжнародних дозволів у селі міського типу Голоби, що у Ковельському районі на Волині. Він уже другий в області. До цього працював Пункт видачі міжнародних дозволів у Ковелі.

     Відкриття відбулося з ініціативи Державної служби України з безпеки на транспорті за підтримки місцевої та обласної влади. Присутній на церемонії відкриття виконуючий обов’язки Голови Укртрансбезпеки В’ячеслав Дідківський зазначив, що ідея створення цього пункту виникла ще на початку цього року і активно проговорювалася в практичній площині з березня. Місія: створити максимально зручну, перш за все для перевізників, локацію. Адже до цього для отримання дозволу на здійснення міжнародних перевезень їм потрібно було брати дозвіл у Ковелі, Львові чи Києві. Відтепер водії отримуватимуть його тут і одразу зможуть їхати до пункту перетину кордону "Ягодин". Швидко і зручно. Без затрат зайвих часу і ресурсів.

      Біля пункту видачі дозволів є паркомісця, кафе, магазин. У приміщенні – банк, термінал, місця для відпочинку, а також ЦНАП.

     Проект вдалося реалізувати за підтримки місцевої влади. Тож для участі у заході були запрошені Голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, Ковельської районної державної адміністрації Віктор Козак, Голобської селищної ради Сергій Гарбарук і, звісно ж, представники міжнародних перевізників

     У вітальному слові Олександр Савченко високо оцінив таку ініціативу, наголосивши, що кошти з отримання послуг підуть на розвиток громад області. Тому це саме той випадок, коли у виграші будуть усі: як отримувачі послуг, так і волиняни. Адже для місцевих громад – це додаткові можливості.

     "Ми обрали географічно і стратегічно правильне місце, - резюмував В’ячеслав Дідківський. Хочу запевнити, що це не остання реалізована ідея, а лиш чергова на шляху реалізації стратегії розвитку Служби. Більше того, важливо, що зі збереженням тієї штатної чисельності, яка є, ми знайшли можливість створити додаткові можливості для перевізників. Бо той, хто хоче рухатись вперед, не шукатиме виправдань, а відкриватиме нові можливості".  

Переглянути всі новини