Михайло Ноняк взяв участь у засіданні Правління Громадської ради при Міністерстві інфраструктури

 

     1 липня 2016 року Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк взяв участь у засіданні Правління Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України.

     На нараді обговорювалися проблемні питання в галузі міжнародних перевезень. Зокрема і питання продовження термінів подачі документів на отримання ліцензій для здійснення міжнародних перевезень автомобільним транспортом.

      Михайло Ноняк наголосив: «Укртрансбезпека розуміє проблему і повністю підтримує перевізників у цьому питанні. Ми підготували зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року №1001  в частині продовження термінів.

     Ми пропонуємо збільшити ще на чотири місяці строк, протягом якого ліцензіати, які здійснюють господарську діяльність з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та багажу автомобільним транспортом, зможуть подавати до Укртрансбезпеки документи та відомості, визначені Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності». За умови прийняття відповідних змін, Ліцензійні умови, затверджені цією постановою, у частині, що стосується суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність, будуть застосовуватися через десять місяців з дня набрання чинності цією постановою, тобто з 18 жовтня 2016 року».

     Голова Укртрансбезпеки висловив сподівання, що вже наступного тижня це питання буде винесене на розгляд Кабінету Міністрів України і буде проголосоване.


Переглянути всі новини