Михайло Ноняк відвідав Донеччину

 

     Сьомого липня Михайло Ноняк прибув до Краматорська, де взяв участь у відкриті нового офісу Укртрансбезпеки в Донецькій області. На відкритті  також були присутні перший заступник голови Донецької ВЦА Євген Вілінський та начальник Патрульної поліції у містах Краматорську та Слов’янську Олександр Малиш.

     Під час урочистостей Михайло Ноняк привітав усіх з цією знаковою подією та вручив кращим працівникам Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області нагрудні знаки. Оглянув нові зручні приміщення, поспілкувався з особовим складом та зробив пам’ятне фото на згадку.

     
     Після чого Михайло Ноняк та перший заступник Голови Донецької ВЦДА Євген Вілінський зустрілись з журналістами. Голова Служби розповів про основні завдання, які стоять перед Управлінням Укртрансбезпеки у Донецькій області. Очільник Укртрансбезпеки зазначив: "Дуже приємно, що Управління Укртрансбезпеки в такий стислий термін змогло мобілізувати сили, організуватися і якісно почати працювати. Також хочу відзначити те, що вони змогли швидко налагодити співпрацю з органами місцевої влади, Національною поліцією, Службою Безпеки України та Прикордонною службою України".

     Далі Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк в супроводі начальників Донецького та Луганського управлінь Укртрансбезпеки відвідали КППВ "Майорське". Під час знайомства з роботою КПВВ "Майорськ" Михайло Ноняк мав бесіди з людьми, які перетинали лінію розмежування, військовослужбовцями, які несуть тут службу. Голову Служби цікавили рівень послуг, які надають перевізники, а також умови перетину лінії розмежування, оскільки безпека пасажирів є пріоритетним завданням Укртрансбезпеки.

     Під кінець робочого дня Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк відвідав  пацієнтів в післяопераційний палаті №65 військового мобільного госпіталю. Говорили багато й на різні теми. "Дякую вам за те, що бережете нашу країну від агресора і даєте нам можливість працювати. Тримайтеся! Бажаю вам швидкого одужання"- побажав бійцям Михайло Ноняк.


Переглянути всі новини