Мінінфраструктури та АсМАП підписали План спільних заходів щодо розвитку та підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту у сфері міжнародних автомобільних перевезень на 2017 рік

 

     14 лютого 2017 р. в Міністерстві інфраструктури України відбулась зустріч Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з членами Ради АсМАП України на чолі з Президентом Асоціації Леонідом Костюченком.

В заході взяли участь

  • заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк,
  • Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк,
  • перший заступник Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський,
  • а також представники Мінінфраструктури, Укртрансбезпеки та Укравтодору.

 

     В ході зустрічі Президент АсМАП України Леонід Костюченко та голови регіональних Рад Асоціації поінформували Міністра про сучасний стан справ у галузі міжнародних автоперевезень і запропонували конкретні шляхи виходу з кризи.

     Зокрема, мова йшла про відтермінування строків введення в Україні екологічних стандартів Євро-6 через низку купівельну спроможність вітчизняних автоперевізників, що негативно впливає на оновлення рухомого складу, а також про невмотивовані простої автотранспорту на українсько-польському кордоні, встановлення обмежень руху місцевими автодорогами та інше.

     Володимир Омелян подякував АсМАП України за співпрацю та підтримку ініціатив Міністерства інфраструктури в 2016 році та висловив переконання, що у 2017 році співпраця буде такою ж пліжною.

       Після обговорення порушених перевізниками проблем, між Міністерством інфраструктури України та АсМАП України було підписано План спільних заходів щодо розвитку та підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту у сфері міжнародних автомобільних перевезень на 2017 рік. План передбачає низку заходів, зокрема, щодо забезпечення виконання нормативно-правових актів, удосконалення нормативно – правової бази та створення економічних умов для підвищення конкурентоспроможності українських перевізників, зменшення фінансового навантаження, удосконалення дозвільної системи та умов перевезень.

     Окрім того представники АсМАП поспілкувалися з Головою Укртрансбезпеки Михайлом Ноняком. Зокрема, були проговорені питання роботи пунктів видачі дозволів.  Перевізники озвучили свої пропозиції щодо оптимізації роботи.

     Для ґрунтовного вивчення цього питання та напрацювання конкретних пропозицій для керівництва Служби, Михайло Ноняк запропонував обговорити це питання експертам з Укртрансбезпеки та АсМАП.

     На завершення зустрічі Михайло Ноняк запропонував Президентові АсМАП Леонідові Костюченкові стати членом Колегії Укртрансбезпеки.


Переглянути всі новини