Інформація автомобільним перевізникам про видані, оформлені та повернуті дозволи

Шановні автомобільні перевізники!

     З метою виконання положень Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за № 1075/9674 (далі – Порядок), Укртрансбезпекою забезпечено здійснення видачі, оформлення та прийняття дозволів, що повертаються, в пунктах видачі дозволів Укртрансбезпеки (далі – ПВД Укртрансбезпеки) при пред’явленні представником автомобільного перевізника документу, що посвідчує особу, та інших документів, передбачених Порядком.

     Також повідомляємо, що при видачі, оформленні та прийманні дозволів, що повертаються, в ПВД Укртрансбезпеки, забезпечується інформування представника автомобільного перевізника про видані, повернуті ним та наявні дозволи на автомобільний транспортний засіб і строки їх повернення, шляхом надання йому з використанням наявної системи видачи в письмовому вигляді (зразок).

     В підтвердження отримання виданих та оформлених дозволів, приймання повернутих автомобільним перевізником дозволів та наявних дозволів на автомобільному транспортному засобі, підписом представника автомобільного перевізника, а також підписом та номерним штампом працівника ПВД, засвідчуються два примірника письмової інформації з подальшим обов’язковим наданням даному представнику одного примірника. При цьому інший примірник зберігається в ПВД Укртрансбезпеки.

      Звертаємо увагу, що працівниками ПВД Укртрансбезпеки в будь-яких інших документах, реєстрах тощо, які надаються представником автомобільного перевізника під час оформлення та видачі або приймання повернутих дозволів, відмітки проставлятись не будуть.

      Враховуючи це, просимо ознайомити з даною інформацією представників автомобільних перевізників та водіїв, які отримують та повертають дозволи для міжнародних перевезень в ПВД Укртрансбезпеки.