Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк з робочим візитом на Кіровоградщині

       Сьогодні 6 жовтня Головна Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк розпочав робочу поїздку до Кіровоградської області з відвідин габаритно – вагового комплексу(ГВК)  поблизу Олександрівки де проінспектував роботу працівників Служби.

   

      Невід’ємною частиною кожної робочої поїздки  Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка – є зустріч з керівництвом області. Кіровоградщина не стала винятком. Очільник Укртрансбезпеки провів змістовну зустріч з Головою Кіровоградської обласної ради Олександром Чорноіваненком, та заступником міського голови Олександром Грабенком під час якої керівники обговорили питання співпраці Служби з органами місцевої влади та будівництва нових майданчиків для ГВК. Окрім того Михайло Ноняк розповів про закупівлю нових мобільних габаритно-вагових комплексів та збільшення граничної чисельності працівників Служби. «Ми розуміємо, як розставляти пріоритети та де розміщувати вагові комплекси. Ми хочемо, щоб у нас були дороги європейського зразка. А для цього необхідно встановити заслін перевантаженням на дорогах», - зазначив Михайло Ноняк.   

   

       Ці та багато інших питань стали темою для обговорення Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка з кропивницькими журналістами. Вже традиційно, на початку зустрічі Очільник Служби розповів про основні функції та завдання Укртрансбезпеки, а також про поточну роботу та стратегічні плани. Окремо Михайло Ноняк зупинився на роботі по розробці нормативно-правових актів, в тому числі і про законопроект (реєстраційний номер 6644) "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо дотримання учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень норм законодавства в частині вагових та габаритних параметрів транспортних засобів). Не оминув і питання виконавчої дисципліни та виявлення корупційних проявів.

 

     По завершені брифінгу з журналістами Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк провів нараду з працівниками Управління Укртрансбезпеки в Кіровоградській області. Провів глибокий аналіз роботи обласного управління, окреслив плани та поставив чіткі завдання.  В Укртрансбезпеку повинні прийти люди, які не будуть мислити категоріями попередньої епохи, коли корупція і хабарництво були нормою. Це моя принципова позиція», - наголосив Михайло Ноняк до присутніх. Голова Служби зазначив, що докладе усіх зусиль для того, щоб зробити роботу територіального органу у Кіровоградській області ефективною, але закликав до відповідного ставлення і кожного окремо взятого співробітника. Усі повинні мобілізуватись на результат. «Я всіляко сприятиму тим, хто готовий самовіддано працювати. Та разом з тим, буду непохитним у питаннях, що стосуються законності ваших дій» - резюмував Голова Державної служби України з безпеки на транспорті. На завершення зустрічі Михайло Ноняк вручив кожному працівнику Служби індивідуальний нагрудний знак.


Переглянути всі новини