Ефективність використання дозволів ЄКМТ за період 2016

До уваги автомобільних перевізників!

       Державна служба України з безпеки на транспорті надає для ознайомлення попередню інформацію стосовно ефективності використання дозволів ЄКМТ за період 2016 року відповідно до опрацювання заповнених відривних листів бортових журналів дозволів ЄКМТ, звітів щодо використання дозволів ЄКМТ (в електронному та паперовому вигляді), наданих Укртрансбезпеці.

     Наведені дані щодо ефективності використання дозволів ЄКМТ за період 2016 року Укртрансбезпекою в подальшому можуть бути змінені з урахуванням результатів їх перевірки та уточнення з автомобільними перевізниками.

     Інформація щодо стану опрацювання ефективності використання дозволів ЄКМТ за період 2016 року, що надсилались до УДП «Укрінтеравтосервіс», розміщено на сайті даного підприємства.

         При наданні Укртрансбезпеці відривних листів бортових журналів дозволів ЄКМТ в обов’язковому порядку необхідно надавати звіти щодо використання дозволів ЄКМТ в електронному та паперовому вигляді.

         УВАГА!!! При наданні Укртрансбезпеки лише відривних листів бортових журналів дозволів ЄКМТ без відповідного звіту в електронній формі, а також без зазначення всіх реквізитів щодо автомобільного перевізника (назва, код ЄДРПОУ тощо), їх опрацювання здійснюватися не буде.

         Інформація стосовно формування звітності по використанню дозволів ЄКМТ наведена на офіційному веб-сайті Укртрансбезпеки в розділі «Формування звітності про використання дозволів ЄКМТ 2016 року».

     Наразі робота з проведення перевірки вказаної інформації та подальшого опрацювання відривних листів бортових журналів дозволів ЄКМТ триває.

    З метою уточнення даної інформації прохання звертатись до апарату Укртрансінспекції за телефонами (044) 595-50-21, (044) 595-50-23 та e-mail [email protected].

  попередню інформацію стосовно ефективності використання дозволів ЄКМТ за період 2016 року


Переглянути всі новини