Державна служба України з безпеки на транспорті взяла участь у І-му етапі 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

Державна служба України з безпеки на транспорті взяла участь у І-му етапі 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який проходив з 17 по 23 травня. Цьогорічна тема заходів – перевищення швидкості (ManagingSpeeding), як одна з основних причин ДТП.

Було проведено низку заходів з перевірки перевізників та водіїв щодо дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині безпеки перевезень.

Перевіряли:

- проходження передрейсових медичних оглядів водіїв та технічного стану автобусів;

- чи зберігаються ТЗ у спеціально пристосованих для цього місцях;

- додержання перевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині оформлення дозвільних документів та інших нормативно-правових актів;

- технічний стан ТЗ, запасних виходів, відповідності зовнішнього та внутрішнього спорядження до встановлених вимог;

- виконання автомобільними перевізниками, водіями та пасажирами заходів, передбачених запобігання поширенню COVID-19.

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху працівники територіальних органів Укртрансбезпеки провели профілактичну бесіду із школярами початкових класів про дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах та у транспорті. Окрему увагу приділено безпечному переходу дороги та дорожнім знакам, якими він позначається. Навчання проходило у вигляді гри: діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми.

До у часті у Глобальному Тижні безпеки дорожнього руху також були залучені територіальні підрозділами МВС України, Національної поліції України, обласні, районні, міські державні адміністрації, громадські організації та представники засобів масової інформації.


Переглянути всі новини