Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах 30.06.2017

 

 

     Державна служба України з безпеки на транспорті як організатор оголошує про проведення 30 червня 2017 року конкурс з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут).


Умови (обов’язкові та додаткові) конкурсу
з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут)
,
що відбудеться 30 червня 2017

 

        Ці Умови, розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (далі – Порядок).

        Організатором конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), що відбудеться 30 червня 2017 року (далі – Конкурс) є Державна служба України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека).

        Конкурс проводиться відповідно до Закону та Порядку.

        Ці умови є обов’язковими до виконання перевізниками – претендентами, які прийматимуть участь у Конкурсі.

        На Конкурс виносяться визначені додатком 1 цього наказу об’єкти Конкурсу.

        Перевезення пасажирів на міжміських і приміських маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут) здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

        З метою дотримання передбаченої Порядком вимоги щодо забезпечення роботи на об’єкті Конкурсу, що включає приміські автобусні маршрути загального користування, не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсі на виконання рейсів приміського маршруту, подаються в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

        З урахуванням мінімальної кількості автобусів для виконання рейсів (самостійно / паритет) та місць для сидіння пасажирів (загальної пасажиромісткості), зазначених для кожного об’єкту конкурсу, для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на міжобласних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 № 285, допускається клас автобусів:

 

Тип маршруту

Маршрут

до 150 км

понад 150 км

Рекомендований клас комфортності автобусів

**

***

Міжміський

клас В, II, III,

категорія М3

клас ІІІ,

категорія М3

Приміський

категорія М2, М3

 

До уваги автомобільних перевізників!

        Звернення з питань щодо умов до об`єкту Конкурсу, номерів рейсів та розкладів руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів, тощо, приймаються працівниками та державними службовцями Укртрансбезпеки за телефонами:

(044) 595-50-38

        Зразки документів для участі у Конкурсі розміщуються на офіційному сайті Укртрансбезпеки www.dsbt.gov.ua, у розділі «діяльність», підрозділі «внутрішні пасажирські перевезення».

        Зразки документів для участі в Конкурсі надаються представникам автомобільних перевізників до 14 червня 2017 року включно, за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, кабінет 1002, 10-й поверх.

        Дата проведення засідання конкурсного комітету – 30 червня 2017 року. Початок роботи о 9 год. 00 хв.
        Реєстрація перевізників-претендентів, які приймають участь у Конкурсі, учасників проводиться з 8 години 00 хвилин 30 червня  2017 року за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, 1 поверх, актовий зал

        ВАЖЛИВО: Плата за участь у Конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.

        Документи для участі в Конкурсі 30 червня 2017 року у закритому конверті з позначкою «№1» та заява у закритому конверті з позначкою «№2» опускаються в скриньку з позначенням «Для документів на конкурс» до 18 години 00 хвилин 14 червня 2017 року включно.

     Скринька знаходиться в Укртрансбезпеці за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, 10 поверх, каб. 1002,

години роботи – з 09 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин,
в п’ятницю – з 09 години 00 хвилин до 16 години 45 хвилин,
в предсв’яткові дні час роботи скорочується на 1 годину
(обідня перерва з 13 годин 00 хвилин до 13 годин 45 хвилин).


        На конвертах з позначками «№1» та «№2» зазначається дата конкурсу та назва перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі.
        Перелік та вимоги до документів, що подаються для участі у Конкурсі повинні відповідати вимогам Закону та Порядку.

     Додатково до документів для участі у Конкурсі, які подаються у закритому конверті з позначкою «№ 1», в якому містяться документи для участі в конкурсі, подаються довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказується найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Укртрансбезпеки про проведення конкурсу, розміщеному у друкованому виданні.

     Представлення інтересів перевізника-претендента на Конкурсі (окрім керівника) здійснюється за наявною завіреною належним чином довіреністю, наданої перевізником-претендентом.

     Рішення про результати Конкурсу приймається конкурсним комітетом відповідно до вимог Закону та Порядку з урахуванням цих Умов.

     Перевізники-претенденти, які приймали участь у Конкурсі, які відповідно до прийнятих рішень про результати Конкурсу, отримали відповідні дозволи для виконання перевезень, зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

 

В.о. начальника відділу організації пасажирських перевезень управління надання послуг на наземному транспорті Департаменту адміністративних послуг

  І.М. Тришкалюк

Назад