Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах 12.12.2017

 

 

     Державна служба України з безпеки на транспорті як організатор оголошує про проведення 12 грудня 2017 року конкурс з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут).


Умови (обов’язкові та додаткові) конкурсу
з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут)
,
що відбудеться 12 грудня 2017

Ці Умови, розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (далі – Порядок).

Організатором конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), що відбудеться 12 грудня 2017 року (далі – Конкурс) є Державна служба України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека).

Конкурс проводиться відповідно до Закону та Порядку.

Ці умови є обов’язковими до виконання перевізниками – претендентами, які прийматимуть участь у Конкурсі.

На Конкурс виносяться визначені додатком до цього наказу об’єкти Конкурсу.

Перевезення пасажирів на міжміських і приміських маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут) здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

З метою дотримання передбаченої Порядком вимоги щодо забезпечення роботи на об’єкті Конкурсу, що включає приміські автобусні маршрути загального користування, не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсі на виконання рейсів приміського маршруту, подаються в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

З урахуванням мінімальної кількості автобусів для виконання рейсів (самостійно/паритет) та місць для сидіння пасажирів (загальної пасажиромісткості), зазначених для кожного об’єкту конкурсу, для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на міжобласних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 № 285, допускається клас автобусів:

  • на міжміських маршрутах до 150 км – В,II,III, М3;  понад 150 км – ІІІ, М3;
  • на приміських маршрутах – М2, М3.

Рекомендований клас комфортності автобусів: до 150 км - **; понад 150 км - ***.

До уваги автомобільних перевізників!

Звернення з питань щодо умов до об`єкту Конкурсу, номерів рейсів та розкладів руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів тощо приймаються працівниками та державними службовцями Укртрансбезпеки за телефонами: (044) 595-50-30.

Зразки документів для участі у Конкурсі розміщуються на офіційному сайті Укртрансбезпеки www.dsbt.gov.ua, у розділі «діяльність», підрозділі «внутрішні пасажирські перевезення».

Зразки документів для участі в Конкурсі надаються представникам автомобільних перевізників до 28 листопада 2017 року включно за адресою:м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, кабінет 1002, 10-й поверх.

Дата проведення засідання конкурсного комітету – 12 грудня 2017 року. Початок роботи о 9 год. 00 хв.

Реєстрація перевізників-претендентів, які приймають участь у Конкурсі, учасників проводиться з 8 години 00 хвилин 12 грудня 2017 року за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, 1 поверх, актовий зал.

ВАЖЛИВО: Плата за участь у Конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.

Документи для участі в Конкурсі 12 грудня 2017 року у закритому конверті з позначкою «№1» та заява у закритому конверті з позначкою «№2» опускаються в скриньку з позначенням «Для документів на конкурс» до 18 години 00 хвилин   28 листопада 2017 року включно.

Скринька знаходиться в Укртрансбезпеці за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, 10 поверх, каб. 1002, години роботи – з 09 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин, в п’ятницю – з 09 години 00 хвилин до 16 години 45 хвилин, в предсв’яткові дні час роботи скорочується на 1 годину (обідня перерва з 13 годин 00 хвилин до 13 годин 45 хвилин). На конвертах з позначками «№1» та «№2» зазначається дата конкурсу та назва перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі.

Перелік та вимоги до документів, що подаються для участі у Конкурсі повинні відповідати вимогам Закону та Порядку.

Додатково до документів для участі у Конкурсі, які подаються у закритому конверті з позначкою «№ 1», в якому містяться документи для участі в конкурсі, подаються довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказується найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Укртрансбезпеки про проведення конкурсу, розміщеному у друкованому виданні.

Представлення інтересів перевізника-претендента на Конкурсі (окрім керівника) здійснюється за наявною завіреною належним чином довіреністю, наданої перевізником-претендентом.

Рішення про результати Конкурсу приймається конкурсним комітетом відповідно до вимог Закону та Порядку з урахуванням цих Умов.

Перевізники-претенденти, які приймали участь у Конкурсі, які відповідно до прийнятих рішень про результати Конкурсу, отримали відповідні дозволи для виконання перевезень, зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

В.о. начальника відділу організації пасажирських перевезень управління надання послуг на наземному транспорті Департаменту адміністративних послуг Укртрансбезпеки

  І.М. Тришкалюк

Назад