Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах 12 квітня 2018 року

 

 

     Державна служба України з безпеки на транспорті як організатор оголошує про проведення 12 квітня 2018 року​ конкурс з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут).


Умови
(обов'язкові та додаткові) конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), що відбудеться 12 квітня 2018 року​

    Ці Умови, розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (далі – Порядок).
     Організатором конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за  межі території області (міжобласний маршрут), що відбудеться 12 квітня 2018 року (далі – Конкурс) є Державна служба України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека).
     Конкурс проводиться відповідно до Закону та Порядку.
     Ці умови є обов’язковими до виконання перевізниками – претендентами, які прийматимуть участь у Конкурсі.
     На Конкурс виносяться визначені додатком до цього наказу об’єкти Конкурсу.
    Перевезення пасажирів на міжміських і приміських маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут) здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.
    З метою дотримання передбаченої Порядком вимоги щодо забезпечення роботи на об’єкті Конкурсу, що включає приміські автобусні маршрути загального користування, не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсі на виконання рейсів приміського маршруту, подаються в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
   З урахуванням мінімальної кількості автобусів для виконання рейсів (самостійно/паритет) та місць для сидіння пасажирів (загальної пасажиромісткості), зазначених для кожного об’єкту конкурсу, для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на міжобласних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 № 285, допускається клас автобусів:

     - на міжміських маршрутах до 150 км – В,II,III, М3;  понад 150 км – ІІІ, М3;
     - на приміських маршрутах – М2, М3.

    Рекомендований клас комфортності автобусів: до 150 км - **; понад 150 км - ***.

До уваги автомобільних перевізників!

   Звернення з питань щодо умов до об`єкту Конкурсу, номерів рейсів та розкладів руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів тощо приймаються працівниками та державними службовцями Укртрансбезпеки за телефонами: (044) 595-50-30.
   
Зразки документів для участі у Конкурсі розміщуються на офіційному сайті Укртрансбезпеки www.dsbt.gov.ua, у розділі «діяльність», підрозділі «внутрішні пасажирські перевезення».
   Зразки документів для участі в Конкурсі надаються представникам автомобільних перевізників до 13 березня 2018 року включно за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, кабінет 1002, 10-й поверх.
   Дата проведення засідання конкурсного комітету – 12 квітня 2018 року. Початок роботи о 9 год. 30 хв.
   Реєстрація перевізників-претендентів, які приймають участь у Конкурсі, учасників проводиться з 8 години 30 хвилин 12 квітня 2018 року за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, 1 поверх, актовий зал.

ВАЖЛИВО: Плата за участь у Конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.

   Документи для участі в Конкурсі 12 квітня 2018 року у закритому конверті з позначкою «№ 1» та заява у закритому конверті з позначкою  «№ 2» опускаються в скриньку з позначенням «Для документів на конкурс» до 18 години 00 хвилин  28 березня 2018 року включно.
    
Скринька знаходиться в Укртрансбезпеці за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, буд. 57, 10 поверх, каб. 1002, години роботи – з 09 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин, в п’ятницю – з 09 години 00 хвилин до 16 години 45 хвилин, в предсв’яткові дні час роботи скорочується на 1 годину (обідня перерва з 13 годин 00 хвилин до 13 годин 45 хвилин). На конвертах з позначками «№ 1» та «№ 2» зазначається дата конкурсу та назва перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі.
    Перелік та вимоги до документів, що подаються для участі у Конкурсі повинні відповідати вимогам Закону та Порядку.
    Додатково до документів для участі у Конкурсі, які подаються у закритому конверті з позначкою «№ 1», в якому містяться документи для участі в конкурсі, подаються довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказується найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Укртрансбезпеки про проведення конкурсу, розміщеному у друкованому виданні.
   Представлення інтересів перевізника-претендента на Конкурсі (окрім керівника) здійснюється за наявною завіреною належним чином довіреністю, наданої перевізником-претендентом.
      Рішення про результати Конкурсу приймається конкурсним комітетом відповідно до вимог Закону та Порядку з урахуванням цих Умов.
    Перевізники-претенденти, які приймали участь у Конкурсі, які відповідно до прийнятих рішень про результати Конкурсу, отримали відповідні дозволи для виконання перевезень, зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

В.о. начальника відділу організації пасажирських перевезень управління надання послуг на наземному транспорті Департаменту адміністративних послуг Укртрансбезпеки

  Я. В. Лаврук

Назад