У який спосіб подати документи

4. У який спосіб подати документи

     Відповідно до вимог частини першої статті 10 Закону, документи, подання яких до органу ліцензування передбачено Законом, можуть бути подані до органу ліцензування здобувачем  ліцензії таким способом (на вибір):

1)    нарочно, відповідно до вимог Закону та у порядку, встановленому статтею 9 Закону України «Про адміністративні послуги»;

2)    поштовим відправленням з описом вкладення, згідно з порядком, встановленим Правилами надання послуг поштового зв'язку, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 1997 р. № 799*;

3)    в електронному вигляді за допомогою засобів зв’язку (не здійснюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону, до затвердження відповідного порядку Кабінетом Міністрів України).

     З метою спрощення процедури ліцензування на автомобільному транспорті, створення сприятливих умов ведення бізнесу, а також враховуючі великий відсоток залишених без розгляду заяв про отримання ліцензій, працівники, що здійснюють прийом документів інформують щодо заповнення підтвердних документів, що подаються до відповідних заяв, а також про дотримання вимог ліцензійних умов.

 


* Установлені Законом вимоги до операторів поштового зв’язку, які здійснюють поштові відправлення, передбачають здійснення відправлення з описом  вкладення. Наразі відправлення з описом вкладення здійснюються Національним оператором поштового зв’язку (Укрпошта). Для з’ясування можливості подання документів операторами поштового зв’язку та кур’єрськими службами Укртрансбезпека звернеться за відповідним роз’ясненням до компетентних органів.

 

Назад   Вперед