Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка серед дітей працівників Державної служби України з безпеки на транспорті «Мій тато/мама працює в Укртрансбезпеці»

Профспілкова організація Укртрансбезпеки спільно з Укртрансбезпекою проводить  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка серед дітей працівників Державної служби України з безпеки на транспорті «Мій тато/мама працює в Укртрансбезпеці».

Рада Первинної профспілкової організації сформувала Журі Всеукраїнського конкурсу у складі:
Анжеліка Рудницька (за згодою),
Анастасія Крайнєва (за згодою),
Антоній Радомський,
Наталія Гончар,
Валерія Єрешко,
Юрій Андрейко.

Нагадаємо, що конкурс складається з двох етапів:
перший етап конкурсу з  16 вересня до 20 листопада 2019 року - відбіркові регіональні тури;
другий етап конкурсу з   5 грудня до 20 грудня 2019 року- фінал та оголошення переможців.

Умови участі у конкурсі

Учасниками конкурсу є діти та молодь трьох вікових груп:
перша група - автори робіт віком від 5 до 10 років;
друга група - автори робіт віком від 11 до 15 років;
третя група - автори робіт віком від 15 до 21 років.

Учасники беруть участь у Конкурсі на добровільних засадах.

Для участі в Конкурсі учасники реєструється за встановленою заявкою (додаток 1), примірник якої направляється керівникам територіальних органів Укртрансбезпеки (заявки дітей працівників центрального апарату направляються до Управління організації роботи Голови).

Обов’язковою умовою для участі у Конкурсі є наявність працюючих батьків (мама/тато, дідусь/бабуся) в Укртрансбезпеці.

 

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості - малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою «Мій тато/мама працює в Укртрансбезпеці».

Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані Укртрансбезпекою та її територіальними органами при організації семінарів, нарад, презентацій, виставок, виготовленні інформаційних та промоційних матеріалів для транслювання на телебаченні, для передачі тертім особам.

Малюнки мають відповідати таким вимогам:

1. На конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

В тому числі, сюжетні композиції виконані за допомогою: аплікації, колажу, ліплення, вітражу тощо.

Конкурсні роботи можуть бути підготовлені до експонування (укомплектовані паспарту, підрамником, рамкою).

2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2 (420Х594 мм).

3. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою:

назву роботи;

прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;

контактний телефон тата/мами учасника;

посаду, прізвище, ім’я по батькові батьків (мама/тато, дідусь/бабуся), які працюють в Укртрансбезпеці;

Конкурсні роботи для підведення підсумків конкурсу на регіональних рівнях надсилаються учасниками до територіальних органів Укртрансбезпеки, а роботи дітей працівників центрального апарату до Управління організації Голови (Робочої групи) не пізніше 20 листопада 2019 року.

Для оцінки і відбору кращих робіт та визначення переможців відбіркових регіональних турів конкурсу організовуються засідання жюрі.

Склад журі відбіркових регіональних турів конкурсу визначається керівниками територіальних органів Укртрансбезпеки, а в центральному апараті Робочою групою. До складу журі включаються працівники територіальних органів Укртрансбезпеки, центрального апарату, художники, мистецтвознавці (за згодою).

Результати засідань журі оформляються відповідними протоколами, які підписуються усіма членами жюрі.

Журі регіональних турів конкурсу до 29 листопада 2019 року визначає I, II та III місця у трьох вікових групах. Переможці відбіркових регіональних турів конкурсу (їх список) оприлюднюється на офіційних сторінках територіальних органів в соціальній мережі фейсбук (далі - офіційні сторінки). За рішенням регіонального журі та керівника територіального органу Укртрансбезпеки переможці І, ІІ та ІІІ місць можуть нагороджуються призами та грамотами.

В термін до 5 грудня 2019 року твори переможців відбіркових регіональних турів конкурсу, та відбіркового туру в центральному апараті, які посіли I-ІІІ місце у трьох вікових групах, разом із відповідними протоколами журі, направляються територіальними органами Укртрансбезпеки для участі у Фіналі конкурсу до апарату Укртрансбезпеки.

Додаток

 

ЗАЯВКА

на участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка серед дітей працівників Державної служби України з безпеки на транспорті «Мій тато/мама працює в Укртрансбезпеці»

Прізвище, ім'я учасника-конкурсанта (автора)  
Дата народження і вік учасника (повних років)  
Прізвище, ім'я, по батькові тата/мами учасника-конкурсанта, посада в Укртрансбезпеці  
Контактний телефон та електронна адреса батьків  
Назва роботи  
Техніка виконання  

 

Наданням роботи на Конкурс автор та батьки автора підтверджують повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані Укртрансбезпекою та її територіальними органами при організації семінарів, презентацій, виставок, для транслювання на телебаченні, в соціальних мережах, для передачі третім особам.

Я ______________________________________________________________________________________________________________
                                                                  (прізвище ім’я мами/тата учасника-конкурсанта)

надаю згоду на використання моїх персональних даних та персональних даних моєї дитини.
Ця згода видана на невизначений термін. Під обробкою персональних даних я розумію збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення, знеособлення, знищення і будь - які інші дії (операції) з персональними даними відповідно до статей 12 -15 Закону України «Про захист персональних даних».

 

_______________________                                                                                             __________________________

           (дата)                                                                                                                  (підпис)


Назад


 / Діяльність / Профспілка Укртрансбезпеки /Новини, інформація ...